• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

 
Bölgenin En Güncel Turizm, Eğitim Ve Kültür Hazinesi

AKŞEMSEDDİN

KOYUNBABA

OSMANCIK'LI İMAMZADE HALİL PAŞA

OSMANCIK'LI BALTACI MEHMET PAŞA

OSMANCIK'LI AŞIK KADRİYA

KOCA NİZAMÜDDİN MEHMET PAŞA

Site Haritası
Takvim
Saat
MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONUÇLANDI

Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği masa tenisi turnuvası sona erdi. 22 erkek ile 3 bayan öğretmenin katıldığı turnuvada müsabakalar eleme usulü oynandı. 25 öğretmenin katıldığı masa tenisi turnuvasında müsabakaların tamamlanması ile dereceye giren öğretmenler de belli oldu.

Turnuvanın 1. Si Org. Ahmet Çörekçi YBO öğretmenlerinden Barış Aydın olurken, Anadolu İmam Hatip Lisesinden Ümit Muştuoğlu 2., İsmail Karataş Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden Cihan Şen 3., Yaylabaşı Ortaokulundan Emrah Sal ise 4. Oldu. Bayanlar kategorisinde İsmail Karataş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Zeynep Tuncel 1. Olurken, 2. yine aynı okuldan Fadime Aslan, 3. İse Nenehatun Ortaokulundan Arzu Kılıç oldu.

Ayrıca öğretmenler günü etkinlikleri çerçevesinde öğretmenler arası masa tenisinin yanı sıra futbol turnuvası devam ederken, satranç turnuvası da yapılacak. Dereceye giren öğretmenlere ödülleri 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programında verilecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, öğretmenler günü etkinlikleri çerçevesinde yapılan bu tür faaliyetlerin öğretmenler arasında birlik, beraberlik ve kaynaşma sağladığını her yıl bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirterek, turnuvaya katılan tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      226 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÇORUM Gazete/Kültürel Yayınlar

                        

TÜRKİYE KARAYOLLARI HARİTASI

 

TURİZMDE GÜNCEL İŞ İLANLARI

Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° -1°
Üyelik Girişi